postheadericon Малі Олімпійські ігри 2016

«Малі Олімпійські ігри» в гімназії

Згідно з резолюцією Генеральної Асамблеї ООН здоров’я людини вважається єдиним критерієм доцільності та ефективності всіх без винятку видів діяльності. Важливість цієї проблеми підкреслена і Конституцією України, яка декларує найвищу цінність в

державі – людину,її життя і здоров’я.
Навчальний заклад є основною ланкою в ланцюгу створення в учнів стереотипу здорового способу життя, формування індивідуального та громадського здоров’я.

Тому вже стало доброю традицією щорічно проводити в гімназії селища Братське масштабне спортивне свято «Малі Олімпійські ігри».  Цього року свято відбулось 16 вересня.

Почалось  дійство з підняття Прапора України, Прапора Олімпійських ігор та запалення Олімпійського вогню. Далі богиня Гера благословила спортсменів на нові рекорди та зачитала «Оду спорту». Потім гімназисти прийняли до лав юних спортсменів 5-тикласників, які склали клятву і пообіцяли бути найкращими в спорті та навчанні. Учні 9-го класу подарували 5-тикласникам скакалки, щоб протягом року малюки тренувались і підтримували гарну форму. Після завершення урочистої частини команди розійшлись  на етапи змагань ( спортивні естафети, олімпійська вікторина, малюнок на асфальті, спортивний танець ). Всі гімназисти дуже відповідально підійшли до підготовки, тому виступи команд стали дуже яскравими. В той час, коли члени журі підводили  підсумок, «на біс» показали кращі спортивні танці.

В нелегкій боротьбі було визначено переможців у трьох вікових підгрупах. Ними стали  5-А кл., 6 кл., 8-А кл., 11 кл.

Також було визначено переможців в особистому заліку з підтягування, стрибках на скакалці та стрибках у довжину.

Всього у заході прийняло участь 202 дитини.

Навчання здоровому способу життя має бути системним і сприяти гармонійному розвиткові психофізичних здібностей учнів. Воно не повинне зводитися до періодичного інформування учнів з питань збереження здоров’я, а має передбачати комплекс систематичних заходів, спрямованих на забезпечення школярами здорового способу життя як складової соціалізації. Тому в гімназії   багато уваги приділяється фізичному вихованню дітей.

Вересень 2016
    Жов »