30.09.2016

postheadericon День працівника освіти

У першу неділю жовтня приходить до нас свято всіх працівників освіти. Свято всіх тих, хто допомагає пізнати добро, хто відкриває  тайни доріг, жагу пізнання та  науки світання. В стінах рідної гімназії теж линули  святкові та щирі вітання від вдячних учнів, батьків. Учнівським парламентом гімназії було проведено День учнівського самоврядування.

dsc00449-300x169

Кожен учень, який йшов на урок відповідально поставився до цього завдання. «Учні-вчителі» разом із досвідченими педагогами підготували конспекти уроку, дидактичні матеріали, різні цікавинки для своїх вихованців. Старшокласники отримали не лише задоволення від своєї роботи, а й ще здобули знання та досвід на освітянській ниві.  Ільяді Аліна разом з активістами класів гарно прикрасили приміщення гімназії та навчальні кабінети. Було проведено виставку плакатів «Спасибі рідні вчителі». Кожної перерви працювали шкільне радіо, в ефірі лунали привітання, поздоровлення та улюблені пісні вчителів, що додавало святкового настрою та урочистості.

За доброю традицією всі працівники гімназії були запрошені до актової зали. Учні 11 класу підготували вітальний інтегрований урок з різними формами навчальної і виховної роботи «Один день із життя працівників гімназії». Гумористичні замальовки 11 класу про гімназійне життя доповнювали чудові виступи від кожного класу. Пісні, вірші, танці, гумор на святковому концерті принесли задоволення та заряд позитивної енергії всім присутнім.

Наостанок, з великим трепетом та щирістю, випускники 2017 року звернулися до всіх вчителів. Висловили їм свою любов, вдячність та побажали  добра , щастя, слухняних учнів, сонячних днів, віри, надії, любові.

Вересень 2016
    Жов »