postheadericon «Посвята в старшокласники»

4 листопада 2016 року  відбувся вечір відпочинку «Посвята в старшокласники».

Давно вже стало доброю традицією посвячувати   9-класників у старшокласники. Учні 9-11 класів чекали цього свята з нетерпінням. Вечір проводився у гангстерському стилі. Тому на свято завітала сама екстравагантна та непередбачувана в своїх діях пані серед мафіозного клану сеньйора Донна  (Поліщук А.).18

За старовинною сицилійською традицією в такий важливий та урочистий день хрещена мати не відмовить жодному гостю в його проханні. Дев’ятикласники змогли скористатися цим правом і довести, що вони справді гідні називати себе старшокласниками .19

Новобранці проходили різні випробування,  які підготували для них ведучі вечора М. Головатий та А. Шенкевич  на кмітливість, творчість, артистичність, почуття гумору та, навіть, танцювальні таланти. Розважальну програму супроводжували виступи:
Скрипник К. (10 клас), З.Вільченко (9 клас), танцювальний номер від 10 класу, вокальний дует у складі Д.Паращенко та З.Вільченко. Весело пройшов конкурс між 10 та 11 класами, активними були не лише діти, а й класні керівники – В.І.Одинська та О.А.Кравець.  Дев’ятикласники разом з класним керівником Петровською Л.М. вдало презентували свій клас та з гідністю пройшли усі випробування.  Учні 9-го класу, вступаючи до лав старшокласників, присягнули на вірність рідній гімназії,  пообіцяли бути гідною зміною 11 класу. Найстарші учні школи вирішили теж привітати своїх новобранців смачним та солодким тортом, а й ще окропили їх «святою» водицею. Щоб добре вчитися аж до «посиніння», подарували блакитну воду. Для думок пожвавлення та для подвигів подарували зелену воду. Червону воду подарували для осяяння, щоб новоспечені старшокласники могли вирішувати, творити, придумувати, мріяти.  Продовжилося спілкування учнів старших класів на святковій дискотеці.

Листопад 2016
« Жов   Гру »