11.11.2016

postheadericon Вітаємо всіх з Днем української писемності та мови!

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.  За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.28

У гімназії селища Братське відбулися 9 листопада різноманітні заходи: загальногімназійна лінійка « Наша мова калинова», виховні години, І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Бібліотекаром гімназії Паращенко О.М. було проведено бібліотечні уроки «О, слово, рідне, хто без тебе я…» та організовано літературні виставки «Мова – найцінніший скарб народу».

postheadericon Круглий стіл «Батьки, діти, вчителі – шляхи взаємодії, умови ефективного спілкування»

Як непомітно, як швидко летить час! От тільки нещодавно, здається, принесли з пологового будинку маленький теплий клубочок – і ось, вже Ваша дитина – п’ятикласник!

Перехід на кожен новий ступінь навчання пов’язаний з необхідністю адаптації дитини до нових освітніх умов. Будь-які перехідні періоди висувають специфічні проблеми, що потребують своїх способів розв’язання. Не виняток і перехід учнів із початкової школи в середню. Період адаптації в 5-му класі – один з найважчих періодів шкільного навчання.

Саме тому у нашому навчальному закладі відпрацьована система психолого-педагогічного супроводу адаптаційного періоду учнів 5-х класів.

Робота проводиться за трьома напрямками:

спільна методична та виховна робота вчителів початкової школи та вчителів-предметників, адміністрації гімназії, психолога; робота з учнями; робота з батьками.

10 листопада 2016 року у гімназії психологом Глаголенко В.І. та заступником директора з НМР Доні А.І., було проведено круглий стіл з елементами тренінгу «Батьки, діти, вчителі – шляхи взаємодії, умови ефективного спілкування».

Метою такого заходу було ознайомлення батьків та педагогів із особливостями розвитку дітей, їх емоційним світом та проходженням адаптаційного періоду в 5 класі, допомогти усвідомити батькам, педагогам важливість їхнього позитивного впливу  на дитину, навчити розуміти дитину, її права та потреби, сприяти продуктивній співпраці вчителів і батьків.

Батьки та вчителі змогли поспілкуватися, обговорити проблемні питання щодо виховання та навчання дітей у гімназії, знайти правильні спільні шляхи вирішення тих чи інших проблем. Усі учасники заходу були активними, висловлювали свої думки, виконували практичні вправи.

Дякуємо всім учасникам круглого столу за плідну співпрацю.

Хай Вашим дітям стеляться сонячні дороги в широкий світ знань, умінь, звершень!

Листопад 2016
« Жов   Гру »