17.11.2016

Збереже, врятує і спасе,

Допоможе вгледіть перемогу,

Допоможе витримати все.

16 листопада 2016 року, з нагоди Міжнародного Дня толерантності(терпимості), в гімназії було проведено лінійку «Толерантність врятує світ», на якій ведучі Анна Анісімова та Дмитро Штогрін, нагадали всім, що означає бути толерантною особистістю. Усі пристуні на лінійці погодилися з тим, що толерантність – не поступливість чи примха. Толерантність вище цього, це активна позиція, викликана визнанням прав і свобод людства.

Соціальний педагог для учнів 5-х класів провів заняття «Вчимося толерантності». П’ятикласники розвивали в собі якості толерантної особистості, знайомилися з методами виходу з конфліктних ситуацій, прийомами толерантної поведінки та спілкування.

На занятті учні створювали «Квітку толерантності», писали  поему «Толерантність – це…», зачитували притчи з даної теми та обговорювали їх, переглядали цікаві відео сюжети «Місток дружби» та «Разом ми велика сила».

Протягом дня кожен клас виготовив малюнок-емблему, де учні  продемонстрували своє бачення та ставлення до толерантності.

Соціологічне опитування серед вчителів та учнів гімназії «Толерантність у моєму житті» показало, що дана тема є актуальною  для всіх.

Листопад 2016
« Жов   Гру »