postheadericon Виховна година «Ризики Інтернету»

Комп’ютер з кожним днем стає невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. В сучасному світі не вміти користуватись ним все одно, що не вміти писати або читати. З появою комп’ютерних технологій людство  вийшло на нову сходинку свого розвитку. Саме завдяки інформаційним технологіям є можливість виконати великий обсяг роботи за менший проміжок часу, що підвищує ефективність професійної діяльності.  Проте поряд з перевагами існують великі ризики та небезпеки пов’язані  з користуванням комп’ютера та мережі Інтернет.

24 листопада 2016 року учні 9 класу разом із класним керівником Петровською Лілією Миколаївною визначили та аналізували основні ризики в Інтернеті,  з’ясовували  причини появи, симптоми та наслідки комп’ютерної залежності, способи формування адекватної самооцінки для профілактики такої залежності. Розглянули вплив комп’ютера та мережі Інтернет на соціокультурний розвиток людини. Класний керівник повідомив про вплив комп’ютерних ігор на організм дітей. Учні визначили за допомогою анкетування особисту схильність до  комп’ютерної та Інтернет залежності. Лілія Миколаївна акцентувала увагу дев’ятикласників  на розуміння необхідності безпечної поведінки під час користування Інтернетом.

Листопад 2016
« Жов   Гру »