ВАС ВІТАЄ ГІМНАЗІЯ СЕЛИЩА БРАТСЬКЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!

postheadericon Місячник педагогічної майстерності

 

Педагогічна майстерність не є справою талановитих

людей, майстром може зробитися кожний, якщо йому

допоможуть і якщо він сам буде працювати.

А. Макаренко 

Згідно річного плану роботи гімназії селища Братське  протягом лютого  2017 року традиційно проходив місячник педагогічної майстерності.

Мета проведення: підвищення професійної компетент­ності, методичного і наукового рівня педагога; збагачення уроків новими, прогресивними методами та технологіями навчання; удосконалення навичок самоосвітньої роботи, надання  кваліфікованої методичної, психологічної допомоги для підвищення  майстерності вчителів.

Педагогічні працівники гімназії продемонстрували свої вміння в підготовці та проведенні уроків та інших методичних заходів. На своїх уроках учителі вдало використовували інтерактивні, інформаційно-комунікаційні та інші технології навчання.

Перлинами власної педагогічної майстерності вчителі охоче ділилися зі своїми колегами. В рамках проведення місячника було організовано взаємовідвідування уроків,  годин спілкування.  На засіданнях методичних об’єднань «методичні скарбнички» вчителів поповнювалися новим педагогічним досвідом. Керівники  МО  докладають зусиль, щоб усе цінне в роботі кожного вчителя змогли побачити колеги і застосовувати в своїй діяльності. Це сприяє взаєморозумінню, поєднанню внутрішньогімназійного контролю та методичної роботи, колективному визначенню мети, плануванню, безпосередньому виходу на кожного педагога, формуванню потреби в самоконтролі та самоаналізі.

Під час проведення місячника педагогічної майстерності відбулись  змістовні  та актуальні методичні заходи: випуск методичних бюлетенів, засідання МО,  години спілкування класних керівників з учнівськими колективами, відкриті уроки як досвідчених , так і молодих колег, круглі столи, семінари-практикуми, для підвищення теоретичного рівня вчителів проводилися оперативно-методичні наради та інші заходи.

Місячник засвідчив, що педагоги гімназії мають великий творчий потенціал  та прагнуть працювати у відповідності до сучасних освітніх вимог.

У закладі панувала атмосфера продуктивності, творчості, натхнення, любові до власної професії!!!


Комментарии закрыты.

Березень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют   Кві »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Архіви