postheadericon Обласні змагання «Нащадки козацької слави»

З давніх-давен людям відомо: «Дерево життя – це гілочка, на якій ростуть три листочки. Перший листочок – символ минулого, другий – сучасного, третій – майбутнього». Запорізька Січ, козацтво… Мабуть, нема жодної людини на нашій Україні, яка б не знала про славну Січ, про січове козацтво, їхнє лицарство. Братський край завжди підтримує та розвиває українські традиції. Саме тому кожного року учнівська молодь активно приймає участь у спортивних змаганнях «Нащадки козацької слави».

Команда учнів гімназії посіла перше місце на районному етапі змагань . А 11 квітня у місті Миколаєві команда гімназистів: Закусілова Аліна (5-Б клас), Лаба Олексій  (5-А клас), Вільченко Мар’яна та Поліщук Максим (6 клас), Пахомова  Віолетта (7 -А клас), Гондя Артур (7-Б клас), Мастіловська Єлизавета, Гончаренко Анна, Цибенко Микола ( 8-А клас), Герцов  Сергій (8-Б клас), Закусілова Світлана та Бондаренко Ярослав (10 клас) захищала честь району. Нащадки козацької слави гідно представили Братщину, продемонстрували гарні спортивні результати.  Участь у обласних змаганнях стала можлива при  фінансовій підтримці депутата районної ради від політичної партії «Батьківщина» Петренко Олени Володимирівни. Дуже вдячні всім, хто підтримує освіту, підростаюче покоління – майбутнє України.

Квітень 2017
« Бер   Тра »