postheadericon Зустріч з випускниками

Зустріч з випускниками

Цього року, 2 лютого, учні та вчителі  зустрілись з  випускниками гімназії у  теплому  родинному колі.

На свято завітали: Куценко Вадим, Турченко Владислав, Бунько Юлія,Нестеренко Яніна, Ільяді Аліна, Головатий Михайло, Полянський Віктор, Лукінчук Валентин.

Учні гімназії приготували для випускників захоплюючу  програму  з  символічними уроками та випробуваннями.  Випускники цікаво розповідали про навчання у  вишах, про майбутню професію,  про те, як сумують за рідною домівкою, гімназією, вірними друзями.  Одинська В.І.  запропонувала кожному  випускнику дати ще один дзвінок на майбутні життєві уроки і сказати  слова, які йдуть від душі.  Дуже щиро і проникливо  лунали освідчення випускників.

«Любіть і цінуйте гімназію та вчителів. Коли ви звідси підете, то зрозумієте, що більше ніде вас не будуть так безкорисливо любити і опікуватись вами», – сказав Куценко В.  Всі випускники гучними оплесками підтримали його слова і хором прокричали: «Ми любимо тебе, гімназіє!»

Кожен з гостей побажав  учням і вчителям всього найкращого. Щоб ще раз відчути себе учнями випускники станцювали  шкільний  вальс.

Гарний настрій на святі підтримували ведучі Ленда В. та Каленічний Є. В ролях директора і завуча видали наказ для випускників Пузняк А. та  Овчаренко Д.  Протягом вечора лунали чудові пісні про рідне село, шкільні роки, світле майбутнє у виконанні Стеценко І.,  Дарієнко О.,  Сафонової О.,  Шевченко В.  Композиції на гітарі виконали Дембовський В. та  Грицаков С.

На прощання випускники пообіцяли часто навідувати гімназію. Закінчилась зустріч теплими обіймами і святковою дискотекою.

Лютий 2018
« Січ   Бер »