ВАС ВІТАЄ ГІМНАЗІЯ СЕЛИЩА БРАТСЬКЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!

postheadericon Тренінгове заняття «Інноваційні форми роботи в процесі виховання. Шляхи згуртування колективу. Ділова гра»

 

У рамках місячника педагогічної майстерності, 22  лютого, в гімназії відбулось тренінгове заняття «Інноваційні форми роботи в процесі виховання. Шляхи згуртування колективу. Ділова гра»», яке провела заступник з виховної роботи Одинська В.І.

Під час заняття було сформовано ключові поняття колективізму та шляхи згуртування  як дитячого так і педагогічного колективів. Розглянули принципи побудови життя і діяльності колективу. Визначили типи дитячих колективів та взаємозв’язки між ними. Розглянули три найпоширеніші моделі розвитку взаємин між особистістю і колективом .

При обговоренні проблеми згуртування визначили фактори , що свідчать про рівень розвитку колективу.

Спираючись на досвід видатних педагогів А. Макаренка і В. Сухомлинського зробили висновки, що важливо  використовувати в процесі виховання надбання минулого, але за основу потрібно брати нові провідні методи і форми роботи з дитячим колективом. На всіх стадіях розвитку учнівського колективу педагоги повинні надавати йому допомогу у виробленні єдиних установок, що виражається у правилах, законах життя навчального закладу; у створенні системи єдиних вимог; у впливі на тон і стиль стосунків у колективі; у підборі, навчанні та координації діяльності органів самоврядування; у плануванні, підготовці та проведенні запланованих заходів; у координуванні міжособистісних і ділових стосунків у колективі.

Ділова гра «Збереження культури» впевнила педагогів , як важливо правильно домовлятись один з одним, бути толерантним, виробляти спільну стратегію дій. На прикладі ділової гри, було вироблено конкретні кроки для покращення згуртованості колективу гімназії.

 


Комментарии закрыты.

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют   Кві »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Архіви