30.03.2018

postheadericon Конкурс «Юний дослідник»

Вітаємо ученицю 5 класу Медведенко Єлизавету з перемогою – I місцем в очному етапі обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник» в номінації «Рослини навколо нас». 29 березня на обласній конференції Єлизавета представляла та захищала дослідницьку роботу, створену під керівництвом вчителя біології Глаголенко Вікторії Іванівни, на тему «Дослідження умов проростання цикламенів».

Названа робота – претендент на участь у Всеукраїнському конкурсі дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник». Бажаємо успіху та перемоги!!!

postheadericon Семінар вчителів англійської мови

Мова, що єднає серця

14 березня, в гімназії селища Братське, панувала святкова атмосфера. Всі були в очікуванні приємних і незвичайних подій. Плановий семінар вчителів англійської мови збігся з візитом чарівної гості з Єгипту.

На сторінках районки вже писали про те, що минуло року гімназія здобула перемогу в проекті  Go camp і в  літньому оздоровчому таборі у нас працювала волонтер з Нідерландів. В дружній співпраці з Єланецькою гімназією ми організували одноденну поїздку Маріке до літнього табору в Єланець. В свою чергу єланецькі колеги запропонували нам провести зустріч з волонтером, яка зараз працює у них. Ми з радістю погодились.

І ось, хвилююча мить. До зали заходить привітна, невисока, струнка, дуже смаглява дівчина.  Своєю невимушеністю та щирістю Віам Таха зразу здобула прихильність присутніх. Хвиля напруги спала і запанувала тепла атмосфера наповнена посмішками.

Зустріла нашу гостю, від імені керівництва району, голова Братської районної державної адміністрації Кузьміна О.П. Привітати волонтера прийшли представники відділу освіти, вчителі англійської мови Братського району, педагогічний та учнівський колектив гімназії.

Англомовний захід розпочався врученням короваю та щирими привітаннями гостей гімназії. Учні говорили про весну і співали веснянок, розповідали про гімназію і виконували пісні про мир. Зазначили, що англійська мова єднає людей різних національностей і культур, показали уривок з  казки «Попелюшка». Протягом свята було сказано багато теплих слів, лунали прекрасні пісні. Наостанок всім вручили символічні плетені сердечка, щоб тепло зустрічі завжди зігрівало серця.

Слідуючим етапом семінару була зустріч волонтера з учителями. Дівчина презентувала свою країну. Розповіла, що проживає в Каїрі, що вона мусульманського віросповідання. Цікаво розказала про систему влади в Єгипті, про культурні надбання народу.  Дала відповіді на ряд запитань.

Заключним етапом стало заняття з учнями гімназії, де гостя презентувала фільм про історію і сучасність Єгипту, а після перегляду влаштувала вікторину. Віам Таха була вражена знаннями дітей, відкритістю спілкування. За чудові відповіді учні отримали від волонтера солодкі подарунки і єгипетські монети.

Далі гостю почастували смачним українським обідом.  Дівчина  зізналась, що настільки уподобала  вареники, що готова тільки ними і харчуватись.  Щиро дякувала  за таку гостинну зустріч  усьому колективу гімназії. Фотографувалась з усіма бажаючими.  Запрошувала  в гості до Єгипту.

Ми впевнені, що не дивлячись на морозну погоду, гостя повезе до сонячного Каїру найкращі враження і почуття про прекрасну українську  землю, про  щиру душу нашого народу.  Про прагнення до вивчення мови інтернаціонального єднання, до миру і дружби  між країнами всього світу.

Березень 2018
« Лют   Кві »