postheadericon Вітаємо Стеценко Інну з перемогою в конкурсі «Лідер року»!!!

З метою виявлення та розвитку лідерського, організаторського та інтелектуально-творчого потенціалу учнів району  16 березня на базі Новомар’ївської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено районний етап обласного конкурсу «Лідер року».

У конкурсі взяли участь представники трьох  навчальних закладів нашого району – Філімонова Світлана та Коваленко Артур (Новомар»ївська ЗОШ І-ІІІ ст.),  Ткаченко Діана (Іванівська ЗОШ І-ІІ ст.).

Гівмназію на конкурсі представляла Стеценко Інна – президент  учнівського самоврядування . Вона з честю витримала конкурсні завдання «Сценарій цікавого збору органу учнівського самоврядування», «Долю рідного краю пише кожен із нас» (організація краєзнавчої роботи учнівського самоврядування) та трьох очних конкурсах «Фактор успіху» (публічний виступ учасника), інтелектуальний марафон «Ти-мені, я-тобі» та  «Крок за кроком: від виборів – до стратегії дій» (конкурс електронного портфоліо лідера).  Вітаємо Інна з перемогою!

Квітень 2018
« Бер