postheadericon День вишиванки

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Цього тижня в гімназії відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

В акції взяли участь не лише учні, а й усі вчителі та персонал гімназії. Протягом дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики, а у коридорі гімназії учнями та їх класними керівниками була створена справжня виставка української народної вишивки.

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці  разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Травень 2018
« Кві   Чер »