postheadericon Останній дзвоник

25 травня 2018 року відбулося свято Останнього дзвоника. Скільки різних свят пройде в гімназійній родині за час навчання учнів? Деякі з них промайнуть без уваги, з інших у пам’яті залишаються окремі фрагменти, і лише свято «Останній дзвоник» залишається в пам’яті випускників та їх батьків назавжди. Під керівництвом заступника директора з виховної роботи Одинської В.І. та класного керівника 11 класу Кравець О.А. свято пройшло цікаво, змістовно, зворушливо.

Сумне і одночасно радісне свято зустріли батьки і діти разом. Батьки мимоволі згадували свої щасливі та безтурботні роки, хвилини радощів, а діти раділи закінченню навчального року та початку довгоочікуваних літніх канікул. Діти швидко підросли і уже настав час їм іти в самостійне життя, але не без пильного нагляду батьків.

Майбутніх випускників вітали батьки, вчителі і колектив гімназії з таким чудовим святом. Бажали їм сонячних і безхмарних днів самостійного життя.

І звичайно, найприємнішими були побажання учнів. Вони подарували вчителям квіти, вручили символічні зірки, прочитали присвячені їм вірші та щирі і теплі слова подяки.

Усім учням і батькам хочеться побажати Божого благословення, міцного здоров’я, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані в гімназії, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків та допоможуть досягти омріяних вершин!

Травень 2018
« Кві   Чер »