20.06.2018

postheadericon Закриття табору “Веселка”

Ось  і настав 15-й день табірної зміни – День закриття табору «Веселка». Хоча діти і вихователі трішечки засмучені, але в повітрі все одно відчувається свято. Цей день розпочався так само – традиційно: ранкова зарядка. Після цього діти  розійшлися по  зелених класах  і почали  готуватись до закриття табору.

Воно  розпочалося об 11 годині  з урочистої лінійки , де активісти мали змогу виступити востаннє на святі табору під назвою «До побачення, табір 2018»,  поділитися веселими моментами, які трапилися з ними в таборі, попрощатися зі своїми  друзями. Адже  попереду довгі канікули.

Під час урочистої лінійки найактивніших дітей  табору нагородили грамотами за активну участь у житті табору:Бондаренко Юлію;

• Булку Дар’ю;
  • Височина Тимура;
  • Закусілову Аліну;
  • Бабенка Дениса;
  • Рябоконя Віталія;
  • Вільченко Марьяну;
  • Фурсу Юлія;
  • Солдатова Дмитра;

Завжди сумно прощатися, але всі знають, що наступного року їх чекають ще цікавіші змагання, конкурси та розваги. У вихованців залишилися феєрверк емоцій та безліч яскравих вражень про незабутній відпочинок у таборі. Вони супроводжуватимуть їх упродовж усього літа.

postheadericon Поклик Джунглів

11 червня у пригімназійному таборі “Веселка” відбулися спортивно-розважальні ігри під назвою “Поклик Джунглів”. Діти брали участь у різноманітних конкурсах. Найбільше сподобався бій подушками на гімнастичній лаві. Діти отримали масу задоволення від ігор, купання в річці та смачного шашлику.

postheadericon День Нептуна у пригімназійному таборі «Веселка»

«Ти, водичко, сколихнись, цар Нептун скоріш з`явись!», – такими словами дітвора пришкільного табору «Веселка» закликала морського царя на свято Нептуна. Головними героями вистави стали також чарівні русалки, золоті рибки та бісенята. Вони співали пісні і танцювали. А під веселу пісню морської принцеси ніхто не зміг всидіти на місці.

Діти із задоволенням грали у жартівливі  конкурси: перетягування канату, перенесення води, рибалку, піднімання якорю. Але з найбільшим нетерпінням учасники свята чекали на традиційне обливання з бризкалок. Усі отримали масу яскравих вражень і позитивні емоції. Традиційно, Свято Нептуна – це запорука відмінного настрою!

postheadericon День сміху

7 червня  у пригімназійному таборі “Веселка”  відбувся День  сміху  під назвою «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!» Цей день пройшов з піднесеним настроєм, адже всі дотримувалися золотого правила: “Сміх – це здоров’я! Смійтеся на здоров’я!”.

З метою зацікавлення та створення хорошого настрою дітей, в оздоровчому таборі проводились розважальні заходи, які піднімали настрій та викликали посмішку. Тому вихованці табору багато та щиро сміялися, переглядаючи цікаві гумористичні номери.

Із задоволенням діти взяли участь у конкурсі малюй тату: «Весела посмішка»

І місце – Корінь Крістіна

ІІ місце – Булка Дар’я

ІІІ місце – Морозов Максим

День гумору вдався на славу! Глядачі були в гарному гуморі, сміялися та аплодували юним конкурсантам від душі.

Червень 2018
« Тра   Сер »