postheadericon Закриття табору “Веселка”

Ось  і настав 15-й день табірної зміни – День закриття табору «Веселка». Хоча діти і вихователі трішечки засмучені, але в повітрі все одно відчувається свято. Цей день розпочався так само – традиційно: ранкова зарядка. Після цього діти  розійшлися по  зелених класах  і почали  готуватись до закриття табору.

Воно  розпочалося об 11 годині  з урочистої лінійки , де активісти мали змогу виступити востаннє на святі табору під назвою «До побачення, табір 2018»,  поділитися веселими моментами, які трапилися з ними в таборі, попрощатися зі своїми  друзями. Адже  попереду довгі канікули.

Під час урочистої лінійки найактивніших дітей  табору нагородили грамотами за активну участь у житті табору:Бондаренко Юлію;

• Булку Дар’ю;
  • Височина Тимура;
  • Закусілову Аліну;
  • Бабенка Дениса;
  • Рябоконя Віталія;
  • Вільченко Марьяну;
  • Фурсу Юлія;
  • Солдатова Дмитра;

Завжди сумно прощатися, але всі знають, що наступного року їх чекають ще цікавіші змагання, конкурси та розваги. У вихованців залишилися феєрверк емоцій та безліч яскравих вражень про незабутній відпочинок у таборі. Вони супроводжуватимуть їх упродовж усього літа.

Червень 2018
« Тра   Сер »