postheadericon Свято 1 вересня 2018 року

Найсвітліша дорога в світі —

Це дорога до знань, до школи.

Пам’ятайте це, любі діти,

Не забудьте цього ніколи.

1 вересня у гімназії традиційно по-родинному  пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві.  Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Перший дзвоник – це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів  гімназії— п’ятикласників .  Цього року для  48-ми п’ятикласників , які переступили поріг нашої гімназії, розпочнеться цікаве шкільне життя.

Для одинадцятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні  випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником.

Директор  гімназії Коваль Наталія Миколаївна  привітала всіх з чудовим святом Днем  Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з вас, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

На урочистій лінійці були присутні гості: голова Братської РДА    –  Кузьміна  О.П та  начальник відділу освіти, молоді та спорту Братської РДА – Суровцева Л.М. Свято першого дзвоника співпало з визначною подією для гімназистів – відкриттям новозбудованого спортивного майданчика з синтетичним покриттям. Також  на святі   Підборський Р.Г. вручив  гімназії подарунок – набір новеньких м’ячів.

У черговий раз гімназія  гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

Всього, що вмієш, і всього, що знаєш, за плечима не носити. Не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності.  Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми людьми!

Вересень 2018
« Сер   Жов »