21.09.2018

postheadericon Міжнародний День Миру

Я ХОЧУ ЖИТИ БЕЗ ВІЙНИ!

21 вересня – світ відзначає Міжнародний День Миру. Для дуже багатьох  людей у сучасному світі мир – це не більш ніж казкова мрія.

Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки – України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе… На Україну напав ворог. І нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир щоб нам завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.

Міжнародний День Миру у світі проголосили, як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

Сьогоднішній день в гімназії був присвячений цій темі. Зранку було проведено акцію «Голуб миру». Учні та вчителі із захопленням розвішували паперових голубів по навчальному закладу. На перервах кожен  міг намалювати своє бачення поняття  «мир»  на «Стрічці миру».

Потім розпочався  виховний захід «Я хочу жити без війни». Свято було відкрите виконанням  Державного Гімну України, який є одним з головних державних символів України.  Ведучі Пісоцький Т. та Ребрунова О розповіли про історію виникнення свята, про важливість збереження миру на планеті Земля. Хвилиною мовчання вшанували  пам’ять тих людей, які воювали за мир, хто віддав своє життя в ім’я світлого майбутнього. Далі линули прекрасні, душевні слова про неньку – Україну у виконанні учнів 5-х класів. Прекрасно звучала пісня у виконанні Стенгач А. Фінальними акордами заходу  стали  такі слова:

За те хай борються і тато і мама,

Щоб рідний край був схожий на весну.

Хай діти всіх країн разом із нами

Про мир співають пісню голосну.

Вересень 2018
« Сер   Жов »