postheadericon Волонтерська діяльность гімназистів

Важливою ланкою волонтерської  роботи є допомога одиноким людям похилого віку. Ці люди як ніхто потребують уваги, турботи. Гімназисти постійно відвідують їх, виконують посильну роботу по господарству, є цікавими співрозмовниками для пристарілих людей. Не забувають і про пенсіонерів шкільної ниви, вітають їх зі святами (День учителя, Новий Рік та Різдво Христове, 8 Березня), ведуть цікаві розмови, запрошують на загальношкільні свята .

Щорічно волонтери  1 жовтня у гімназії і відзначають День людей похилого віку.  В цей день віддають шану та повагу літнім людям. Волонтери  відвідують підопічних   людей з невеличкими дарунками, квітами та добрими, щирими словами.

Діти, , залучені до волонтерських акцій, стають зразком того, як треба присвячувати свій час тому, що для них є дорогим і значущим – це природна і необхідна частина життя в демократичному суспільстві.

Волонтерство розвиває в учнів почуття довіри та поваги до мешканців громади й забезпечує важливу умову розвитку дитини – її співпрацю з іншими членами громади, а не тільки з батьками й вчителями.

postheadericon День Добра

День Добра

4 жовтня  учні 5-А, 5-Б та 10 класів взяли участь у  Всеукраїнському уроці Добра, який був спрямований на розвиток моральних якостей дітей, формування комунікативних навичок, на виховання чуйності та доброзичливості, милосердя, сприяння розвитку дружніх, партнерських відносин, на стимулювання в учнів бажання робити добрі справи.

Жовтень 2018
« Вер   Лис »