postheadericon День учителя

З самого ранку в гімназії панував піднесений настрій. Напередодні свята діти прикрашали   актову залу та коридори  повітряними кульками, осінніми листочками, святковими газетами та стрічками.  В цей день органи учнівського самоврядування організували день самоуправління. Старші учні гімназії провели уроки по класах і відчули, яка прекрасна, важлива і не легка праця вчителя а на перервах проводили радіоленійку, де звучали улюблені пісні вчителів. За доброю традицією всі працівники гімназії були запрошені до актової зали.

Розпочалося свято виступом  учнів 5, де своїм виконанням пісні вразили  Шмаленко Софія, Рожкова Олександра, Кантолінська Анастасія, Лень Анастасія. Святкову  програму вели учні 9-Б го класу, під час якого сюрпризом для усіх присутніх стала інсценізація фільму “Иван Василевич меняет професию”. Досить вдало обаз царя зообразив Галєба Дмитро, писаря – Штогрін Дмитро, марії – Матюхіна Анна.

Прозвучали пісні у виконані Дарієнко Олександри, Стеценко Інни, Обелець Анастасії та Костик Дар’ї. Учні 5-А класу   вразили всіх присутніх хореографічною постановкою “Щоденник украли ”.

Пісні, вірші, танці, гумор на святковому концерті принесли задоволення та заряд позитивної енергії всім присутнім.

Свято вдалося на славу!

Жовтень 2018