postheadericon Нам не забути днів війни

Війна. Просто слово. П’ять літер. Але скільки асоціацій пробуджує в нас воно! Біль, героїзм, патріотизм, туга за близькими людьми, ненависть та любов…

28 жовтня виповнилось 74 роки з дня визволення Украї

ни від німецько-фашистських загарбників. У цей славний день ми повертаємося своєю пам’яттю до тієї фашистської окупації, яка тривала 1225 днів та ночей. 74 роки тому наш народ здобув Велику Перемогу, яка звільнила Україну від фашистського ярма. Відголоски війни дотепер відгукуються вибухами забутих у полях мін та снарядів.

Знагоди свята в гімназії були проведені виховні заходи, до підготовки і проведення яких були залучені вчителі та учні. Розпочався тиждень  лінійкою     «Нам не забути днів війни». Учні 10  класу Гончаренко Анна, Пісоцький Тимур та Мастіловська Єлизавета разом з педагогом-організатором ознайомили присутніх з подіями на території України під час Другої світової війни. Зі щирими словами  подяки учні 5-х класів звернулись до наших солдатів: «Ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищав нашу Україну та боровся за мир на рідній землі». Хвилиною мовчання вшанува

ли пам’ять тих, хто поліг на полі бою.
Метою заходу було показати героїзм народу в боротьбі з ворогами, виховати в учнів почуття патріотизму, любові до своєї землі, усвідомлення уроків життя в процесі нерозривного зв’язку поколінь.

З 22 по 25 жовтня  класні керівники  проводили єдину виховну   годину  «Тих днів у пам’яті не стерти».

23 жовтня  вчитель історії Петровська Л.М. провела урок мужності для учнів 11 класу «Діти на фронтах Другої світової війни», на якому переглянули кінофільм «Доля людини»(режисер С.Бондарчук).

Волонтерським загоном гімназії  були проведені операція «Обеліск» – впорядкування меморіального об’єкту та  акція “Допоможи ветерану”. На кінець тижня учні гімназії взяли участь у районному мітингу до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників та поклали квіти до обеліску.

Листопад 2018
« Жов