03.11.2018

postheadericon Методичний захід для вчителів гімназії

1 листопада, згідно річного плану гімназії, вчителі прийняли участь у педагогічному семінарі

«Впровадження інноваційних технологій  як  засобу удосконалення навчально-виховного процесу».

Методичний захід проходив у вигляді захисту інновацій. Вчителі узагальнили свої знання про інноваційні технології, висловили свої думки щодо переваг та недоліків інновацій, озвучили власну позицію щодо використання інноваційних технологій на уроках, обмінятися досвідом з їх використання та доводили доцільність впровадження інновацій в навчально-виховний процес.

postheadericon Психолого-педагогічний семінар для педагогічних працівників гімназії

Відповідно до річного плану роботи гімназії 30 жовтня відбувся психолого-педагогічний семінар для педагогічних працівників гімназії:  «Профілактика агресії та насилля у дітей та учнівської молоді». Учасники семінару ознайомились з  актуальною проблемою насильства, булінгу у дитячому середовищі,   розглянули найбільш поширені прояви цих явищ. Відпрацювали власні дії  у розв’язанні проблеми насильства серед дітей, виробили стратегію реагування на ситуацію булінгу. Семінар мав практичне спрямування та проходив у формі тренінгу.

Листопад 2018
« Жов