12.11.2018

postheadericon День української писемності

Єдиний скарб у тебе – рідна мова.
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства.
П. Куліш

9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови.

Традиційно у гімназії  відбувається низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови. В рамках свята проведено гімназійний етап конкурсу ім. П.Яцика. Учні 9-А класу (Пахомова Віолетта, Обелець Анастасія, Запєка Катерина) разом з педагогом організатором Бєлих Тетяною Миколаївною підготували святкову лінійку «Слово наше рідне – слово українське». Було оформлено книжкову виставку «Мова – найцінніший скарб народу». Учні 5-11класів  разом з вчителями української мови взяли  участь у раптівці «Моє слово українською», під час якої читали улюблені вірші українською мовою. Також учні  9-11-х класів об 11.30 писали  усеукраїнський радіодиктант національної єдності, який мав назву «Крила України».

Цей День  української писемності об’єднує дітей, вчителів  і показує високий прояв почуття патріотизму, любові до рідної мови та своєї Батьківщини.

postheadericon Батьківський всеобуч

08 листопада у гімназії відбувся батьківський всеобуч на тему

«БАТЬКАМ ПРО ПРАВА ДИТИНИ».  Батьки учнів 7-х класів прослухали лекцію та отримали відповіді на ряд запитань:

Хто має статус «дитини»?

Які загальні права дитини?

Які права дитини передбачені законодавством в сфері сімейного життя?

Які права дитини передбачені законодавством в сфері майнових відносин?

Які права дитини передбачені законодавством в сфері праці?

Листопад 2018
« Жов   Гру »