postheadericon “Молодь за здоров`я”-вечір для старшокласників

Слухайте ті, хто жити охочий
Відкрийте душі, відкрийте очі!

Ми вам сьогодні покажем сюжети
В чому здоровя і щастя секрети!

На землю приходиш, людино, для того
Щоб жити щасливо відміряне Богом,

Школа, навчання, робота, сім’я
Ось перспектива, Людино, твоя!

16 листопада у гімназії було проведено вечір «Молодь за  здоров’я».

Учні 10-го класу виступили з популяризацією, пропагандою та роз’ясненням переваг здорового способу життя, формування безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я навколишніх. Гарні художні номери підготували учні 9, 11- х, класів (Галєба Д, Солдатов Д, Пахомова В., Запєка К., Попкова А., Костик Д., Стеценко.І., Леус С., Паращенко Д.), які також пропагували здоровий спосіб життя.

Оскільки, майбутнє кожної держави це її молодь, то можна без перебільшення стверджувати, що здорова молодь – запорука майбутнього успіху України, її благополуччя і процвітання, розвитку, становлення і утвердження у світі. Впевнені в собі, цілеспрямовані, рішучі, непохитні у своїх намірах молоді люди, мають скласти основу української держави, її цвіт.

Листопад 2018
« Жов   Гру »