postheadericon Участь Президента учнівського самоврядування гімназії в обласній конференції лідерів

15 листопада 2018 року на базі обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради відбулася щорічна обласна конференція лідерів та кураторів органів учнівського самоврядування (ОУС) закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

На конференцію прибули делегати з 24районів  Миколаївської області зі своїми ідеями, напрацюваннями та пропозиціями до співпраці.

Всіх присутніх привітали:

– Удовиченко Олена Олександрівна, директор департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації;

– Щукіна Лариса Вікторівна, директор обласного Будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради.

Відповідно до програми заходу:

1. Заслухали звіт Нотевського Євгена, Президента Миколаївської обласної організації молодіжного самоврядування закладів загальної середньої та позашкільної освіти Миколаївської області про проведену роботу у 2017-2018н.р.
  2. Розглянули питання щодо:
  • висвітлення роботи організації за 2017-2018н.р.;
  • презентації звітного відеоролику окремих ОУС ;

Президент учнівського самоврядування гімназії Стеценко Інна виступила з відеопрезентацією  «Патріотичне виховання в гімназії селища Братське».  Метою виступу було показати проведену роботу ГУР «Братчани». Також шляхом голосування була сформована делегація Миколаївської області для участі у Всеукраїнському зборі лідерів ОУС, який відбудеться у грудні 2018 року.

Цей  цікавий формат заходу дозволив учнівській молоді вийти з ритму повсякденності на рівень роздумів і дискусій в колі однодумців, переосмислити минуле, впорядкувати сьогодення та спланувати майбутнє.

Листопад 2018
« Жов   Гру »