postheadericon Добрі справи – благородство душі

День святого Миколая – це  день, коли всі: і дорослі, і малі – вірять у диво. Це свято зігріває серце, дарує надію

Найбільш щиро, з великим захопле

нням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

19 грудня у гімназії  відбулося святкування дня Святого Миколая.

Свято організували вчителі та учні гімназії у вигляді літературно-музичної композиції. Свято розпочалося виступом директора гімназії  Коваль Наталії Миколаївни, яка привітала присутніх зі  Святом Миколая та з наступаючими новорічними та різдвяними святами.

Ведучі свята  розповіли присутнім про життя Миколая Чудотворця, звертаючи увагу на його велику любов до ближніх, хворих, бідних і потребуючих. Гімназисти готувалися до зустрічі із Святим Миколаєм і вітали  один одного та гостей з великою радістю, даруючи  свої вміння та здобуті знання: розказували вірші, співали пісні, танцювали. Своєю акторською майстерністю вразили учні 5- х класів Макалець Богдан, Шмаленко Софія, Лень Анастасія, Морару Роман, Марченко Юлія, Кантолінська Анастасія та Лісовська Анна.

Традиційно цього дня гімназисти з подарунками завітали і до реабілітаційного центру. Вони привітали дітей  зі святом Святого Миколая та наступаючими новорічними святами.

Грудень 2018
« Лис