postheadericon Відзначення Дня соборності України в гімназії

День Соборності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республік

и, що відбулося в

1919 році.

Ми пишаємося, що  ми – українці, а наша Вітчизна – У

країна,  земля, дорога та мила  серцю кожного із нас.

Україна… Її майбутнє в руках молоді. Від нас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою,  щасливою.

22 січня ми відзначили одне з найголовніших свят – День соборності України. З нагоди цієї дати учні гімназії разом з педагогом – організатором Бєлих Тетяною Миколаївною  підготували святкову лінійку  “22- січня – День Соборності”.

Пісоцький Тимур та Ребрунова Олександра розповіли про історичні події, які сприяли Соборності України. Прекрасно виконаний танець учнями 6 класу  Мерненко Каріна, Бондаренко Юлія, Філоненко Софія, Медведе

нко Ліза, . З великою любов’ю учні   5-Б класу Лень Анасттасія, Сторчак Ангеліна, Кравченко Діана та Рожкова Олександра продекламували вірші про Україну.

Наостанок Пісоцький Т. та Ребрунова О. звернулись до присутніх зі словами  віри  в те, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Закликали гімназистів плекати  все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності. А наприкінці урочистої лінійки, як символ єднання всієї України, учні гім

назії взялися за руки, утворивши «живий ланцюг»,  під пісню єднання «Разом і до кінця». Бібліотекар Паращенко О.М. підготувала тематичну виставку літератури «Люби і знай свій рідний край».

Ще цього дня учні 5-11 класів  під час перерви взяли участь у флешмобі «Долоньки єднання».

Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Січень 2019
« Гру   Лют »