postheadericon День Святого Валентина

Валентинів день святкують усі – і дорослі, і діти. З родиною, з друзями. Святкують з давніх пір. Це незвичайне свято.

Незвичайне воно тому, що зовсім не слов’янське… Але Європа святкує його з великим задоволенням вже більше 120 років.

Кохання…Це світле, щире почуття нікого й ніколи не залишало байдужим, саме воно, як хвороба, змушувало людину терпіти муки, страждання. Згадаймо хоча б Данте й Беатріче, Ромео і Джульєтту, Майстра і Маргариту. Але, з іншого боку, без кохання світ був би безбарвним, сірим.

Цього року свято кохання для учнів 9-11 класів відбулось 15 лютого.

Учні 9-Б класу, які готували вечір святково прикрасили приміщення, приготували  зворушливі та веселі художні номер. Особливо хочется відмітити акторську майстерність таких учнів: Галєби Д, Солдатова Д.     Леус А., Штогріна Д. та Івлєва І. Протягом заходу лунало багато гарних слів про світлі і прекрасні почуття, звучали пісні про кохання у виконанні Дарієнко Олександри та Стеценко Інни. Родзинкою свята став танець, який підготували учні 9-А класу Пахомова Віолетта, Запєка Катерина та Попкова Аліна.

Лютий 2019
« Січ   Бер »