postheadericon Чорнобиль – біль і пам’ять України

Чорнобиль… Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам’ять, це наш нестерпний біль.

26 квітня 1986 року. Ця дата навіки записана в історію людства чорними буквами. Це трагедія, з якою не зрівняється жодна відома до цих пір катастрофа. З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії та з метою формування і розвитку патріотичного та екологічного виховання учнів у нашій школі-гімназії проведено тематичну лінійку «Ми пам’ятаємо». Учні 9-Б класу Галєба Дмитро, Анісімова Анна та Солдатов Дмитро ще раз нагадали усім присутнім про сумну та нелегку долю Чорнобильської катастрофи, її наслідки.

Група читців      (учні 5-х класів: Лень А. та Кантолінська А.) емоційно донесли до слухачів свій сум та біль від трагедії. Зворушливо пролунала пісня «Чорнобильська біда » у виконанні Стенгач Анастасії. Присутні вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів наслідків аварії. Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам’ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться з історії людської, не згасне у віках. Бібліотекар гімназії підготувала тематичну виставку «Чорнобиль – біль і пам’ять України».

Квітень 2019
« Бер   Тра »