postheadericon «Вишиванка – символ Батьківщини , дзеркало народної душі».

Не перший рік у гімназії селища Братське, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні та вчителі  традиційно долучилися до акції “Одягни вишиванку” у третій четвер травня.

День розпочався  зі  святкового концерту  «Вишиванка – символ Батьківщини , дзеркало народної душі». Вишиті сорочки, українські пісні, неймовірно зворушливі танцювальні номери – усе це створило неймовірну атмосферу на заході і нагадало нам, українцям, наскільки безмежна й широка душа нашого народу, наскільки багатогранні його  таланти і наскільки актуально й важливо нині повертатися до своїх першоджерел, черпати снагу у духовних і культурних надбаннях предків.

Після концерту відбувся флешмоб на якому гімназисти передали вітання та поздоровлення зі святом всій Україні.

Протягом дня по класах відбулися виховні заходи, на яких учні та вчителі розповідали про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка..Основна мета цих заходів –   збереження українських цінностей та їх популяризація серед учнів та населення загалом.

Травень 2019
« Кві   Чер »