02.09.2019

postheadericon З Днем знань!

День знань – особливий день у житті кожного школяра. День, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини. Свято першого дзвоника об’єднає педагогів, батьків, учнів  у дружню шкільну родину. День знань – справж-

нє  свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень. Сьогодні гімназійна родина поповнилася новими учнями, яких зустріли класні керівники Тихонюк Ольга Вікторівна та Петровська Лілія Миколаївна. Директор гімназії Коваль Наталія Миколаївна традиційно привітала учнів,батьків, вчителів  зі святом, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з вас, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.  Для одинадцятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні  випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником.  Урочисто та красиво пройшло свято. Пісні, танці та художні номери милували всіх присутніх. Особливо глядачам сподобався художній номер у виконнанні  учениці 5-А класу Ісраелян Руслани. А на завершення  свята пролунав  перший дзвінок, який пронесли кращі учні 11 класу  Гончаренко Анна, Ісраелян Сюзанна, Пісоцький Тимур та кращі учні 5-Б класу  Бобріцкий Олександр, Волошина Анастасія, Гончаренко Артем та Окмінська Олександра.

Вересень 2019
« Чер   Жов »