postheadericon Міжнародний День Миру.

Я ХОЧУ ЖИТИ БЕЗ ВІЙНИ!

21 вересня – світ відзначає Міжнародний День Миру. Для дуже багатьох  людей у сучасному світі мир – це не більш ніж казкова мрія.

Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки – України було спокійно, всі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе… На Україну напав ворог. І нам, українцям, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир щоб нам завжди світило тепле, ясне сонечко, щоб небо було завжди чисте та голубе, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.

Міжнародний День Миру у світі проголосили, як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

Сьогоднішній день в гімназії був присвячений цій темі. А ще цього дня гімназія гостинно приймала  гостю-волонтера Маріке Дроогсма. Зранку було проведено  святкову лінійку «Я хочу жити без війни». В цей день учні  гімназії мали змогу поспілкуватись з волонтером . Маріке презентувала  місто, з якого  вона прибула в Україну, розповідала учням стиль життя, традиції та звички нідерландців. Протягом дня  проходила акція «Голуб миру». Учні та вчителі із захопленням розвішували паперових голубів по навчальному закладу. На перервах кожен  міг намалювати своє бачення поняття  «мир»  на «Стрічці миру».

Вересень 2019
« Чер   Жов »