postheadericon Всеукраїнський місячник бібліотек

Місячник шкільної бібліотеки проводився під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота Украіни!»

Протягом жовтня бібліотекар гімназії Паращенко О.М. провела багато різноманітних заходів та оформила тематичні книжкові  виставки.

All-focus

Виходячи з вищесказаного, можна зробити висновок про те, що заходи, які відбулися у гімназії протягом місячника шкільних бібліотек, виправдали сподівання; досягнуте основне завдання місячника – залучити молодь до читання, домогтися, щоби друковане українське слово, книга, газета стали її постійною потребою, книга стала добрим другом, порадником школярів. Діти мали можливість познайомитися з новинками літератури, розширити та закріпити свої знання про історію рідного краю, України, усвідомити роль книги в житті людини.

Також бібліотекарем гімназії  оформлено    постійно  діючі  книжкові  виставки:

– « Любіть  Україну, як сонце любіть »; – «Миколаївщина – рідний край» ;  – « О, Братське! Краю  мій  рідний , земле  моя »;   – « Література  рідного  краю » ;  – « Нову  книжку  прочитай  у  світ  цікавий  завітай »;  – « Акція! Подаруй  бібліотеці  книгу » ; – « Подаровані  книги  бібліотеці » ;  – « Бібліотека  і  книга – ваші порадники  і  друзі »;   – « Хто  більше  читає, той  більше  знає »;    – « Світ  цікавих  книг »; – « Книги , які  знають  все »; – « Буду  я  природі  другом : милуюся , оберігаю, прикрашаю.. » ; – « Світлиця ювіляра » .

Жовтень 2019
« Вер   Лис »