postheadericon З Дем визволення України від німецько-фашиських загарбників!

Саме під назвою “28 жовтня-День визволення України від німецько-фашиських загарбників” пройшов день памяті у гімназії.

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ніхто не забутий!», «Ніщо не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!.

Саме такою основною ідеєю була пронизана загальногімназійна лінійка, яку підготували учні 10-х класів разом з педагогом-організатором Бєлих Т.М.

Під час проведення лінійки памяті  Галєба Д. та Обелець А. поінформували учнів гімназії про наступальні операції в ході яких було звільнено територію України та внесок українців у Перемогу, учні 5-х класів: Гойда Л., Ісраелян Р., Павленко Т. читали вірші про війну та подвиг українського народу. Гарно  пролунала  пісня від учнів 6-х класів разом з вчителем музичного мистецтва Гризоглазовим  С.М.  «Україно моя!».

Учні 9-10- х  класів разом з класними керівниками  взяли участь в районному мітингу та вшанували загиблих покладанням квітів.

Вчителі історії Петровська Л.М. та Білик А.М. провели тематичні уроки «Визволення України», «Внесок Українського народу у перемогу над нацизмом».

А закінчився день  словами:”Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.

З Днем визволення України!”

Жовтень 2019
« Вер   Лис »