postheadericon З Днем Святого Миколая!

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.
Святий Миколай – таємничий, шляхетний, чуйний, добрий і правдивий Апостол любові. Щиро і таємно роздав свою велику спадщину бідним, бо поважав одне багатство – Милосердя. Цим заслужив нагороду у Бога: творити чудеса. Невидимою рукою Святий Миколай обдаровує нас і сьогодні.

19 грудня у гімназії  відбулося святкування дня Святого Миколая.

Свято організували вчителі та учні гімназії у вигляді літературно-музичної композиції. Свято розпочалося виступом директора гімназії  Коваль Наталії Миколаївни, яка привітала присутніх зі  Святом Миколая та з наступаючими новорічними та різдвяними святами.

Ведучі свята- янголята   розповіли присутнім про життя Миколая Чудотворця, звертаючи увагу на його велику любов до ближніх, хворих, бідних і потребуючих. Гімназисти готувалися до зустрічі із Святим Миколаєм і вітали  один одного та гостей з великою радістю, даруючи  свої вміння та здобуті знання: розказували вірші, співали пісні, танцювали. Своєю акторською майстерністю вразили учні Рожкова  Олександра, Стенгач Анастасія, Мерікова Славіна, Поліщук Максим та Соболєв Сергій. А на останок гімназійний вокально-енструментальний ансамбль подарував всім присутнім пісню «Святий Миколай»

Грудень 2019
« Лис   Січ »