postheadericon «Компетентнісний підхід до освітнього процесу як парадигма концепції «Нова українська школа»

Нова українська школа потребує нових підходів до навчання, формування педагогічної компетентності фахівця школи. Відповідно до сучасних освітніх тенденцій високі вимоги ставляться до вчителя. Сучасний учитель повинен бути професійно-компетентним й всебічно освіченим фахівцем, здатним професійно сприймати, аналізувати і оцінювати сучасні соціально-педагогічні явища, грамотно застосовувати педагогічні технології, проявляти творчу і дослідницьку ініціативу, професійну мобільність, бути здатним до розвитку суб’єктів освітнього процесу.

Професійна компетентність учителя потребує постійного розвитку й удосконалення. З цією метою 09 січня 2020 року проведено педагогічну раду «Компетентнісний підхід до освітнього процесу як парадигма концепції «Нова українська школа». Заступник директора гімназії селища Братське з навчально-виховної роботи Тихонюк О.В.  ознайомила учителів зі шляхами формування професійної компетентності педагога та з  наявними  на сьогодні інструментаріями з формування ключових компетентностей школярів.

Наступним етапом педагогічної ради була робота в групах «Методична робота»(кер. – заступник директора з науково-методичної роботи Демиденко С.Б.), «Виховний простір»(кер. – заступник директора з виховної роботи Одинська В.І.) та «Соціально-психологічний супровід»(кер. – практичний психолог Глаголенко В.І.). Працюючи в групах, учасники педагогічної ради  обмінювалися думками щодо  того, які особисті та професійні риси мають бути притаманні сучасному педагогу, які слабкі та сильні сторони сучасної методичної, виховної роботи, а також соціально-психологічного супроводу, презентували компетентнісно орієнтований  підхід до створення  навчальних завдань   до освітньої діяльності (Демиденко С.Б., Глаголенко В.І., Білик А.М., Кравець О.А.) , створювали моделі випускника гімназії.

Адміністрація гімназії дякує колегам за роботу, креативні ідеї, бажання змінюватись, вдосконалюватись професійно, бути готовим до реалізації ключової реформи Міністерства освіти і науки – НУШ.

Січень 2020
« Гру   Лют »