postheadericon День Соборності України

День Соборності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

22 січня ми відзначаємо одне з найголовніших свят – День соборності України. З нагоди цієї дати учні гімназії разом з педагогом – організатором Бєлих Тетяною Миколаївною  підготували свято “Нехай нерозмежованою залишиться навік!”.  Логвіненко Андрій  та Обелець Анастасія розповіли про історичні події, які сприяли Соборності України. Прекрасно виконаний танець учнями 7 класу  (Мерненко Каріна, Бондаренко Юлія, Філоненко Софія, Булка Дар’я, Габіджашвілі Анастасія, Фішкова Анна, Зінченко Дарина). З великою любов’ю учні   5-х  класів Гойда Ліка, Ракоїд Станіслав, Бобріцкий Олександр, Павленко Віктор, Боляк Варвара, Ісраелян Руслана, Івлєв Денис продекламували вірші про Україну.

Наостанок Логвіненко Андрій та Обелець Анастасія звернулись до присутніх зі словами  віри  в те, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Закликали гімназистів плекати  все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності. А наприкінці урочистої лінійки, як символ єднання всієї України, учні гімназії взялися за руки, утворивши «живий ланцюг»,  під пісню єднання «Україна», яку виконала Стенгач Анастасія. Бібліотекар Паращенко О.М. підготувала тематичну виставку літератури «Люби і знай свій рідний край».

Ми пишаємося, що  ми – українці, а наша Вітчизна – Україна,  земля, дорога та мила  серцю кожного із нас.

Україна… Її майбутнє в руках молоді. Від нас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою,  щасливою.

Січень 2020
« Гру   Лют »