postheadericon Майстер-клас від батьків “Валентинки з любов’ю”

День святого Валентина, який щорічно відзначають 14 лютого, здавна оповитий різними таємницями та легендами його походження. Одні прихильники свята закоханих надають романтичного значення цьому дню, інші ж – розцінюють його лише з комерційних поглядів. Але останнім часом це свято стало невід’ємною частиною життя багатьох людей. Тому, що в цей день ми маємо можливість зробити приємність тим, кого любимо.

День всіх закоханих, або ж День святого Валентина – це не лише святоромантики, кохання та ніжності. Як повідомляють різні джерела, ніхто достеменно не знає, чи існував святий Валентин і чи справді він вперше подарував коханій романтичну валентинку. Та традиція виготовляти валентинки прижилась і стала основним атрибутом свята. Валентинки бувають різними, але головна умова – робити з любов’ю.

З любов’ю, захопленням та цікавістю виготовляли солодкі валентинки учні 5-тих класів гімназії на майстер – класі з розпису імбирного печива, який провела Садовська Я.С. з помічницею Гончаренко А.А. Захід відбувся в рамках програми виховної роботи гімназії «Гімназійна родина», яка передбачає тісну співпрацю учительського, учнівського колективу та батьківської громади.

ЗДВР Одинська В.І. представила дітям майстриню та помічницю і приєдналась до колективної роботи. Яна Сергіївна приготувала матеріали, провела інструктаж і почався творчий процес . Весело, в невимушеній атмосфері кожен розписав сердечко-валентинку , а всі разом виготовили великі серця з привітаннями для своїх класних керівників. На завершення діти щиро подякували мамам, які знайшли час і влаштували справжнє свято майстерності .

Це не остання зустріч, такі форми роботи з батьками стали традиційними і сприяють зміцненню зв’язку «гімназія – родина».

Лютий 2020
« Січ   Бер »