ВАС ВІТАЄ ГІМНАЗІЯ СЕЛИЩА БРАТСЬКЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вітаємо

postheadericon Вітаємо

Картинки по запросу вітаємо з перемогою

Вітаємо з перемогою в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з української мови

ученицю 9-А класу Обелець Анастасію, яка посіла ІІІ місце

(вчитель Бондаренко Т.Я.)

postheadericon Вітаємо

Картинки по запросу вітаємо з перемогою

Вітаємо з перемогою в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з хімії

учня 7-Б  класу Мерікова Богдана, який  посів ІІ місце

(вчитель Сушко Л.В.)

postheadericon Вітаємо

Картинки по запросу вітаємо з перемогою

Вітаємо з перемогою в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з інформатики

учення 10  класу Сагайдака Владислава, який посів ІІ місце

(вчитель Галєба О.Ю.)

postheadericon Вітаємо

Картинки по запросу вітаємо з перемогою

Вітаємо з перемогою в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади із зарубіжної літератури

ученицю 9-А  класу Обелець Анастасію, яка посіла І місце

(вчитель Тихонюк О.В.)

ученицю 10  класу Ісраєлян Сюзанну, яка посіла І місце

(вчитель Тихонюк О.В.)

ученицю 11  класу Паскаль Катерину, яка посіла ІІІ місце

(вчитель Левицька Н.В.)

postheadericon Вітаємо

Картинки по запросу вітаємо з перемогою

Вітаємо з перемогою в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з ІКТ

учня 9-Б класу Галєбу Дмитра, який зайняв І місце

(вчитель Галєба О.Ю.)

postheadericon Вітаємо

Картинки по запросу вітаємо з перемогою

Вітаємо з перемогою в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з трудового навчання

учня 8 класу Соболєва Сергія, який зайняв І місце

(вчитель Тягнирядно А.П.)

учня 9-Б класу Івлєва Івана, який зайняв І місце

(вчитель Тягнирядно А.П.)

учня 10 класу Сагайдака Владислава , який зайняв І місце

(вчитель Тягнирядно А.П.)

учня 11 класу Затолоцького Артура , який зайняв ІІ місце

(вчитель Тягнирядно А.П.)

postheadericon Вітаємо

Картинки по запросу вітаємо з перемогою

Вітаємо з перемогою в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з української мови

ученицю 9-А класу Обелець Анастасію, яка посіла І місце

(вчитель Бондаренко Т.Я.)

ученицю 10 класу Ісраєлян Сюзанну, яка посіла І місце

(вчитель Кравець О.А.)

ученицю 7-Б класу Онищенко Олександру, яка посіла ІІ місце

(вчитель Кравець О.А.)

ученицю 11 класу Паскаль Катерину, яка посіла ІІ місце

(вчитель Левицька Н.В.)

postheadericon Вітаємо

Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ученицю 9-А класу Обелець Анастасію, яка посіла ІІІ місце

(вчитель Бондаренко Т.Я.)

postheadericon Вітаємо

Похожее изображение

Вітаємо з перемогою в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з екології

ученицю 10 класу Гончаренко Анну, яка посіла І місце

(вчитель Глаголенко В.І.)

ученицю 11 класу Буберенко Катерину, яка посіла І місце

(вчитель Підборський Р.Г.)

postheadericon Вітаємо

Похожее изображение

Вітаємо з перемогою в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з правознавства

учня 9-А класу Височина Олексія, який посів І місце

(вчитель Білик А.М.)

ученицю 10 класу Овчаренко Діану, яка посіла І місце

(вчитель Петровська Л.М.)

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Архіви