ВАС ВІТАЄ ГІМНАЗІЯ СЕЛИЩА БРАТСЬКЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вітаємо

postheadericon Вітаємо

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Картинки по запросу вітаємо з перемогою

ученицю 7-Б класу Онищенко Олександру, яка посіла І місце

(вч.Кравець О.А.)

ученицю 9-А класу Обелець Анастасію, яка посіла І місце

(вч.Бондаренко Т.Я.)

ученицю 11 класу Паскаль Катерину, яка посіла ІІ місце

(вч.Левицька Н.В.)

ученицю 5-А класу Настенко-Коротченко Леоліку, яка посіла ІІІ місце

(вч.Кравець О.А.)

postheadericon Вітаємо

Вітаємо з перемогою в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з біології

Картинки по запросу вітаємо з перемогою

учня 8 класу Юхна Тімура, який посів І місце

(вч. Підборський Р.Г.)

ученицю 11 класу Буберенко Катерину, яка посіла І місце

(вч. Підборський Р.Г.)

учня 9-Б класу Логвиненка Андрія, який посів ІІ місце

(вч.Сушко Л.В.)

ученицю 10 класу Ісраєлян Сюзанну, яка посіла ІІ місце

(вч.Глаголенко В.І.)

postheadericon Вітаємо

Вітаємо з перемогою в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з фізики

ученицю 10 класу Гончаренко Анну, яка посіла І місце

Картинки по запросу вітаємо з перемогою

postheadericon Вітаємо переможців!

Вітаємо з перемогою в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з історії 

Картинки по запросу витаемо

ученицю 10 класу Ісраєлян Сюзанну, яка посіла І місце

(вч. Коваль Н.М.)

учня 9-А класу Височина Олексія, який посів ІІ місце

(вчитель Білик А.М.)

ученицю 11 класу Дубову Анастасію, яка посіла ІІІ місце

 

(вч. Петровська Л.М.)

Вітаємо з перемогою в ІІ(районному) етапі XІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

ученицю11 класу Паскаль Катерину, яка посіла І місце

(вч. Левицька Н.В.)

ученицю 9-А класу Обелець Анастасію, яка посіла ІІ місце

 (вч. Бондаренко Т.Я.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ученицю 6 класу  Підлубну Єлизавету, яка посіла ІІ місце

(вч. Кравець О.А.)

Вітаємо з перемогою в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з англійської мови  

ученицю 10 класу Ісраєлян Сюзанну, яка посіла І місце

(вч. Пигина Л.А.)

учня 9-А класу Коваленка Єгора, який посів І місце

(вч. Степанова Т.М.)

ученицю 8 класу Стенгач Анастасію, яка посіла ІІ місце

 

(вч. Пигина Л.А.)

postheadericon День вишиванки


postheadericon ДЮП 2018


postheadericon Гімн обдарованості

18 травня 2018 року відбувся районний захід “Гімн обдарованості”. Грамоти отримали учні гімназії, які вибороли місця на обласних та районних олімпіадах, а також їх наставники.


postheadericon Вітаємо з І місцем!!!

Вітаємо з перемогою в районному етапі Всеукраїнських дитячих  ігор «Старти надій» учнів 7 класу, класного керівника Левицьку Наталію Володимирівну та  вчителя фізичної культури Толстіка Миколу Олександровича!

Бажаємо подальших перемог!

 


postheadericon Вітаємо з перемогою!

 

12 квітня у м.Вознесенськ відбулись  зональні змагання дружин юних пожежних в рамках Всеукраїнського фестивалю ДЮП.  Братський район представляла команда гімназії селища Братське «101» у складі: Стеценко Інни, Пахомової Віолети, Запеки Катерини,  Солдатова Дмитра, Гончаренко Анни, Штогріна Дмитра. Команда  виступила на дуже високому рівні і зайняла І місце. Діти дуже  багато працювали задля результату, тому отримали заслужену перемогу. Бажаємо команді ДЮП «101» подальших перемог і творчих успіхів.


postheadericon Вітаємо Стеценко Інну з перемогою в конкурсі «Лідер року»!!!

З метою виявлення та розвитку лідерського, організаторського та інтелектуально-творчого потенціалу учнів району  16 березня на базі Новомар’ївської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено районний етап обласного конкурсу «Лідер року».

У конкурсі взяли участь представники трьох  навчальних закладів нашого району – Філімонова Світлана та Коваленко Артур (Новомар»ївська ЗОШ І-ІІІ ст.),  Ткаченко Діана (Іванівська ЗОШ І-ІІ ст.).

Гівмназію на конкурсі представляла Стеценко Інна – президент  учнівського самоврядування . Вона з честю витримала конкурсні завдання «Сценарій цікавого збору органу учнівського самоврядування», «Долю рідного краю пише кожен із нас» (організація краєзнавчої роботи учнівського самоврядування) та трьох очних конкурсах «Фактор успіху» (публічний виступ учасника), інтелектуальний марафон «Ти-мені, я-тобі» та  «Крок за кроком: від виборів – до стратегії дій» (конкурс електронного портфоліо лідера).  Вітаємо Інна з перемогою!

 


Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Архіви