04.10.2020

postheadericon Лист-подяка “Доземний уклін Вам, найкращі вчителі гімназії!”

Розпочався новий навчальний рік, а для нас, випускників гімназії, він буде останнім. Невдовзі пролунає срібна мелодія останнього в шкільному житті дзвоника. Ми, одинадцятикласники, попрощаємося не тільки з гімназією, але й з дитинством.  У дорослому самостійному житті доведеться нелегко, бо поряд  не буде мудрого порадника – вчителя, який уважно вислухає та допоможе.

Напередодні свята Дня вчителя щиро вітаємо  директора гімназії  Коваль Н.М., заступника директора з навчально-виховної роботи  Тихонюк О.В., класного керівника Білик А.М. та весь педагогічний колектив з цим святом. Найтепліші слова подяки та привітання зі святом висловлюємо першій вчительці  Черепіній Л.В., яка повела нас у країну Знань, навчила не тільки писати, читати, рахувати, малювати, а і любити свою Батьківщину.

Доземний  Вам уклін, наші любі, найкращі Вчителі! Дякуємо за невтомну працю, високий професійний рівень. Саме  Ви 11 років ведете нас у світ знань, допомагаєте обрати з тисячі свою дорогу в житті. Ми разом з Вами опановуємо одну з найскладніших наук – науку бути людиною. Міцного Вам здоров’я, наснаги, терпіння та Божого благословіння.

Від учнів 11-А класу

Обелець Анастасія,

учениця гімназії селища Братське

postheadericon Вiтаємо освiтян району!

В цей гарний осінній  день вiтаємо всіх освітян  з  Днем вчителя!

Дорогі педагоги!

Нехай ваш кожен день буде наповнений посмішками та квітами, правильними відповідями і відмінними оцінками учнів, вашими творчими ідеями і яскравими талантами, мудрістю і натхненням, радістю і любов’ю,  душевним спокоєм і простим щастям, домашнiм затишком та добробутом!

Шановні  наші ветерани, Вчителі вчителів!

Ви – світлі й талановиті люди. Ваша мудрість і знання,
доброта і  щирість – у ваших учнях. Зичимо вам  миру, довголіття, щастя, радості і сили.

Користуючись нагодою, вiтаємо вчителiв  Братської ЗОШ  I ст.  i дякуємо за плiдну спiвпрацю! Нехай у ваших шкільних буднях будуть старанні учні, цікаві уроки, гарний настрій, повага і вдячність за знання!

З повагою педагогічний та учнівський колектив  гімназії селища Братське

Жовтень 2020