postheadericon Лист-подяка “Доземний уклін Вам, найкращі вчителі гімназії!”

Розпочався новий навчальний рік, а для нас, випускників гімназії, він буде останнім. Невдовзі пролунає срібна мелодія останнього в шкільному житті дзвоника. Ми, одинадцятикласники, попрощаємося не тільки з гімназією, але й з дитинством.  У дорослому самостійному житті доведеться нелегко, бо поряд  не буде мудрого порадника – вчителя, який уважно вислухає та допоможе.

Напередодні свята Дня вчителя щиро вітаємо  директора гімназії  Коваль Н.М., заступника директора з навчально-виховної роботи  Тихонюк О.В., класного керівника Білик А.М. та весь педагогічний колектив з цим святом. Найтепліші слова подяки та привітання зі святом висловлюємо першій вчительці  Черепіній Л.В., яка повела нас у країну Знань, навчила не тільки писати, читати, рахувати, малювати, а і любити свою Батьківщину.

Доземний  Вам уклін, наші любі, найкращі Вчителі! Дякуємо за невтомну працю, високий професійний рівень. Саме  Ви 11 років ведете нас у світ знань, допомагаєте обрати з тисячі свою дорогу в житті. Ми разом з Вами опановуємо одну з найскладніших наук – науку бути людиною. Міцного Вам здоров’я, наснаги, терпіння та Божого благословіння.

Від учнів 11-А класу

Обелець Анастасія,