09.10.2020

postheadericon ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

Шановні батьки!  Щорічно в кінці вересня в гімназії проводяться загальні батьківські збори.

Цього року в зв’язку з карантинними заходами, ми змушені спілкуватись з вами дистанційно. Та ми впевнені , що це не завадить налагодженню плідної співпраці між педагогічним колективом та батьківською громадою на благо дітей.

Карантин вніс свої корективи в попередній навчальний рік. Та не зважаючи на жорстку ситуацію вчителі і технічний персонал гарно потрудились, щоб тепер учнів зустріло оновлене, затишне, приміщення гімназії. Класні кімнати поповнились новими технічними засобами навчання. А коридор прикрасили стенди, які подарували наші майбутні випускники 11-тикласники.

Зараз складно всім. Але найцінніший скарб, який має людина – здоров’я. Тому піклуючись про нього ми повинні дотримуватись певних норм і правил. Сподіваємось, спільними зусиллями нам вдасться зберегти здоров’я і дати необхідний багаж знань нашим дітям.

На порядок денний сьогоднішніх зборів виноситься два питання:

1. Звіт про роботу гімназії за 2019-2020 н. р. (директор гімназії, Коваль Н.М.)                   Звіт директора гімназії
  2. Доповідь «Як виховати дитину здоровою» ( ЗДВР, Одинська В.І.)                               Доповідь “Як виховати дитину здоровою”

Матеріали зборів  в прикріплених файлах. Дякуємо за розуміння і співпрацю!

Жовтень 2020