postheadericon Доброта – в кожному із нас

Сьогодні, в Міжнародний день спонтанного прояву доброти вч. психології спілкування  Стеценко А.М. провела для учнів 5 класу урок «Доброта – в кожному із нас». Метою уроку було допомогти учням усвідомити, що добро потрібне кожній людині; вчити нести добро іншим через добрі справи, сприяти вихованню в учнів активної життєвої позиції, людяності, чесності, милосердя, доброти.

На уроці діти переглядали відеоролики, мультфільми про добро й доброту, прослухали й проаналізували притчцу «Твори добро», створили квітку асоціацій до слова «Доброта», виготовили «Дерево добра», переглянули презентацію «Добро починається з тебе», падарували один одному компліменти за допомогою «Веселої кульки».

Хотілося, щоб наші учні не тільки у цей день, а й завжди були добрими, чуйними, милосердними до інших. Адже добра багато не буває! Тож, давайте творити  ДОБРО разом!

Лютий 2021